من از اون آسمون آبی میخوام ........

تهران 2010
نویسنده : مهدی - ساعت ٢:٤٢ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/٥/۳۱
 

سلام

دلم و زدم به دریا و رفتم فرودگاه بلیط و نشون دادم به کانتر برای گرفتن کارت پرواز و چون پاسپورت ایرانیم اعتبار نداشت پاسپورت غیر ایرانیمو هم بهش دادم اونم گفت ویزا ایران رو تو فرودگاه میگیرید بهش یه نیش خند زدم گفتم اره . خلاصه تو فرودگاه امام خمینی هم زیاد کاریم نداشتن و کلا خیلی زود اومدم بیرون

پژمان بدون اینکه بهم بگه با سارا اومده بود دنبالم از اونور هم بابام با داداشم اومده بودن هی هم زنگ میزدند چیشد مشکلی نبود و از اون حرفها

خب فعلا که امروز رفتم عکس انداختم و فرمهای گذرنامه رو گرفتم فردا باید برم بدم ببینم چند روزه بهم میدن خداکنه محل اقامت همون ایران بخوره البته خر که نیست میفهمه آخرین خروج و آخرین ورود بیش از یک سال بوده :)

وای که چقدر اینترنت اینجا افتضاح هست ! خدا هر چی بگم کم گفتم !کلی ذوق مرگ شده بودم که ایران جی پی ار اس داره و سیم کارت ایرانمو این دفعه پیداش کردم و یکی از دوستام واسم سرویسشو فعال کرد اما چی بگم از دیال آپ کند تره ! من با یه یو اس بی 3 جی مودم به لب تاپ وصل کردم جدا خیلی مزخرفه ! پینگش تا اولین روتر بالای 300 میلی ثانیه است ! چه برسه پینگ اینترنت ! خلاصه فکر کنم بی خوذی پکیج ماهانشو 10 تومن نمیده چون اصلا بدرد نمیخوره

امروز هم اینترنت خونه بابام اینها رو وصل کردم یک سالش شده بود ای بد نیست اسمش یک مگ هست ولی خب فکر کنم 256 باشه مهم اینه وی -پی ان و تلفن هام و بقیه کار میکنه البته هر بار هم که تو بانک و پیپال و غیره میرم کلی چک میکنم که مطمئن شم ای پی اونور هست تا همه چی رو نبدند ! بلایی که سر دوستم اومد یک بار از ایران لاگین کرد به پیپالش 1 ماه دنبالش بود تا باز کردند.

یه روش ساده واسه مشکلاتی که برو بچ مخابرات راه می ندازند !

یک راه بسیار عالی برای فرار از فی ل ت رینگ با استفاده از نرم افزار Aol 9.5

.
1- به سایت AOL مراجعه کرده http://www.aol.com و یک حساب ایمیل برای خود در Aol باز کنید.

2- نرم‌افزار AOL 9.5 را از اینجا http://daol.aol.com/software/95 دانلود کنید و سپس آن را بر روی کامپیوتر خود نصب کنید. برنامه Instalation حجم کمی داره و زود دانلود میشه، اما این برنامه که اجرا شد، باید به اینترنت وصل باشید که کل نرم افزار Aol که در حدود 50 مگابایت هست را دانلود و نصب کنه. بنابراین باید یک خط اینترنت خوب داشته باشید که این 50 مگابایت را راحت دانلود کنید.
3- با کمک حساب ایمیل خود در نرم افزار AOL وارد شوید و از آنجا اینترنت گردی بدون سانسور را آغاز کنید

4- اگه هم از قیافه بروزر aol خوشتان نمیاد توی هر بروزی که دوست دارید برید تو قسمت پروکسی بزنید localhost  و تو قسمت پورت بزنید 11535  ( البته باید برنامه aol همیشه باز باشه )

هنوز جایی نرفتم فکر کنم امروز عصر یه سر بزنم تو خیابون البته یه موقع که ترافیک نباشه و بتونم رانندگی کنم ! ( خدا صبر بده بهم ! )

تا بعد

 


 
 
 
WebDarWeb