من از اون آسمون آبی میخوام ........

خانواده، سلامتی، دوستان و روح خودتان
نویسنده : مهدی - ساعت ۱٠:٤٤ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٠/٧/٢٥
 

 

فرض کنید زندگی همچون یک بازی است. قاعده این بازی چنین است که بایستی پنج توپ را در آن واحد در هوا نگهدارید و مانع افتادنشان بر زمین شوید. جنس یکی از آن توپها از لاستیک بوده و باقی آنها  شیشه ای هستند.

پر واضح است که در صورت افتادن توپ پلاستیکی بر روی زمین، دوباره نوسان کرده و بالا خواهد آمد، اما آن چهار توپ دیگر به محض برخورد ، کاملا شکسته و خرد میشوند

 

آن چهار توپ شیشه ای عبارتند از خانواده، سلامتی، دوستان و روح  خودتان  و توپ لاستیکی همان کارتان است.کار را بر هیچ یک از عوامل فوق ترجیح ندهید، چون همیشه کاری برای کاسبی وجود دارد ولی دوستی که از دست رفت دیگر بر نمیگردد، خانواده ای که از هم پاشید دیگر جمع نمیشود،‌ سلامتی از دست رفته باز نمیگردد و روح آزرده دیگر آرامشی ندارد.


 
 
عمل جراجی
نویسنده : مهدی - ساعت ۸:٤٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٧/٩
 

سلام به همه دوستان

از همه شما که هر طور تونستید با احوالی پرسی و پیگیری وضعیت من محبت خودتون را بهم نشون دادید بی اندازه سپاس گذارم.

 

فعلا که جز صبر و تحمل درد کاری ازم بر نمیاد . هر روز باید برم بیمارستان برای در آوردن قسمتی از این مش که در حفره فکم جا دادن ! معلوم نیست چقدر است 3 4 باره رفتم هر بار هم 10 سانتی میکشن بیرون ! جدی فکر کنم بدترین درد دنیا باشه هر سانتیش که میاد بیرون دلت میخواد زمین را گاز بزنی و چون درست روی اعصاب صورت و فک قرار داره .

فکر کنم تا آخر هفته نیز جواب آزمایش توده که فرستادیم پاتیلوژی بیاد و انشالله که مشکلی نباشه .

به همتون پیشنهاد میکنم اگه عین من تا جاییتون درد نمیگیره دکتر نمیرید . همین امروز برید یه  عکس opg ساده بندازید ! البته شکر خدا که من قبل از اینکه علائم خودشو نشون بده متوجه شدم .

اگه من این عکس را چند سال قبل مینداختم و متوحه میشدم کارم به این جاها نمیرسید. جالب بود حتی الان که برای بازدید دندان هام به دندان پزشکی مراجعه کردم دکتر کلی از دندان هام تعریف کرد و گفت بقول خود 21 است از 20 !!

خب شاید براتون سوال باشه که  چرا اینطور شده و آیا مسریه  و از این قبیل  سوالها !

جواب اینه که فک من ظاهرا کوجیکه ! و جایی برای در اومدن دندان عقل نداشته ! و هر چهار تا دندون عقل من بطور افقی در اومده بودن ! اون دندون عقل پایین سمت چپ بدون اینکه چیزی از داخل دهن معلوم باشه مثل درد یا تورم یا هر چی مثل موریانه افتاده بوده به جون استخوان فک من و حدود 6 سانت در 4 سانت رو داغون کرده بود.

البته بدون گذاشتن هیجگونه نشون و علائم و درد  ! دقیقا مثل موریانه که از داخل اگه چیزی را بخوره یهو دیدی دست زدی بهش ریخت زمین :)

ظاهرا درصورتیکه به موقع تشخصیص داده نشه اینکار انقدر ادامه پیدا میکنه تا کل فک را میگیره و خیلی خطرناک میشه  که باید کل فک آورده بشه و ..... .

 

الان تنها نگراتیم بی حسی لب پایین و نواحی پایینش است که بدجور اذیتتم میکنه . نمیدونم دکتر میگه شاید 6 ماه طول بکشه درست بشه . البته ممکن است عصب هم آسیب دیده باشه  و درست هم نشه . ولی کلا از این دکتر ها یطور حرف نمیشتوید . من خودم تحقیق کردم فهمیدم بد از این نوع عمل معمولا اگه عصب هم آسیب ندیده باشه تا 1 ماهی بی حس میمونه

فردا هم باید برای در آوردن اون مش برم بیمارستان خدا کنه فردا دیگه تموم شه دیگه جونشو ندارم.

 

مهدی

اول اکتبر 2011 تهران

 

پاورقی : اول لعنت خدا به این پرسشین بلاگ که کلی چیز نوشتم بعد همش پرید ! الان دیگه حوصله نوشتنشو از اول ندارم

خلاصه که نتیجه پاتیولوژی اومد و OKC بود . ظاهرا خوش خیم است ولی از نوع پوست کلفتش ! و باید هر 3 ماه یه عکس رادیولوژی برم بگیرم و بقول دکتر تحت نظر باشم ! :) برای 5 سال !! که نکنه باز دم در بیاره !

قرار بعدی رو هفته دیگه گذاشت ! فک کن ایرانم و میرم ! حالا از اونجا بهش زنگ میزنم .

کلی ازم قول گرفته این سه هفته باید خیلی مراقب باشم . بهش گفتم دکتر شانس من کارم با دستم و انگشتم است با صحبت کردن و فک زیاد کار ندارم :-)

خب یواش یواش باید بارو بندیل رو یواشکی جم کنم و شب رفتن به همه بگم چون ظاهرا به این راحتی ها نمیشه جیم زد.

 

تا بعد


 
 
 




WebDarWeb